Godlike Productions - Discussion Forum
Users Online Now: 1,197 (Who's On?)Visitors Today: 194,602
Pageviews Today: 325,068Threads Today: 103Posts Today: 1,574
03:23 AM


Back to Forum
Back to Forum
Back to Thread
Back to Thread
REPLY TO THREAD
Subject Choronzon
User Name
 
 
Font color:  Font:








In accordance with industry accepted best practices we ask that users limit their copy / paste of copyrighted material to the relevant portions of the article you wish to discuss and no more than 50% of the source material, provide a link back to the original article and provide your original comments / criticism in your post with the article.
Original Message Ol sonf vorsg, goho Iad balt, lansh calz vonpho: sobra z-ol ror i ta Nazpad Graa ta Malprg Ds holq
Qaa nothoa zimz Od commah ta nobloh zien: Soba thil gnonp prge aldi Od vrbs oboleh grsam
Casarm ohorela caba pir Od zonrensg cab erm Iadnah Pilah farzm zurza adna Ds gono Iadpil Ds
hom Od toh Soba Ipam lu Ipamis Ds loholo vep zomd Poamal Od bogpa aai ta piap piamo-i od
vaoan ZACARe c-a od ZAMRAM Odo cicle Qaa Zorge, Lap zirdo Noco MAD Hoath Iaida.


Adgt v-pa-ah zongom fa-a-ip Sald vi-i-v L sobam I-al-prg I-za-zaz pi-adph cas-arma abramg ta
talho paracleda Q-ta lors-l-q turbs ooge Baltch Giui chis lusd orri Od mi-calp chis bia ozongon Lap
noan trof cors tage o-q manin Ia-i-don Torzu gohel ZACAR ca c-no-qod, ZAMRAN micalzo Od
ozazm vrelp Lap zir Ioiad.


Micma goho Piad zir com-selh a zien biab Os Lon-doh Norz Chis othil Gigipah vnd-l chis ta-puim
Q mos-pleh teloch Qui-i-n toltorg chis i chis ge m ozien dst brgda od torzul i li F ol balzarg, od
aala Thiln Os ne ta ab dluga vomsarg lonsa cap-mi-ali vors cla homil cocasb fafen izizop od mi i
noag de gnetaab vaun na-na-e-el panpir Malpirgi caosg Pild noan vnalah balt od vooan do o-i-ap
MAD Goholor gohus amiran Micma Iehusoz ca-ca-com od do-o-a-in noar mi-ca-olz a-ai-om
Casarmg gohia ZACAR vniglag od Im-ua-mar pugo plapli ananael Q a an.


Othil lasdi babge od dorpha Gohol G chis ge auauago cormp pd dsonf vi v-di-v Casarmi oali Map
m Sobam ag cormpo c-rp-l Casarmg cro od zi chis od vgeg dst ca pi mali chis ca pi ma on Ionshin
chis ta lo Cla Torgu Nor quasahi od F caosaga Bagle zi re nai ad Dsi od Apila Do o a ip Q-a-al
ZACAR od ZAMRAN Obelisong rest-el aaf Nor-mo-lap.


Sa pah zimii du-i-v od noas ta-qu-a-nis adroch dorphal Ca osg od faonts peripsol tablior Casarm
amipzi na zarth af od dlugar zizop z-lida caosagi tol torg od z-chis e si asch L ta vi u od iaod thild
ds peral hubar Pe o al soba cormfa chis ta la vis od Q-co-casb Ca nils od Darbs Q a as Feth-ar-zi
od bliora ia-ial ed nas cicles Bagle Ge iad i L.


Gah s di u chis em micalzo pil zin sobam El harg mir babalon od obloc samvelg dlugar malprg
arcaosgi od Acam canal so bol zar f-bliard caosgi od chis a ne tab od miam ta vi v od d Darsar sol
peth bi en B ri ta od zacam g mi calzo sob ha hath trian Lu ia he odecrin MAD Q a a on.


R a as isalman para di zod oe cri ni aao ial purgah qui in enay butmon od in oas ni para dial
casarmg vgear chirlan od zonac Lu cif tian cors to vaul zirn tol ha mi Soba Londoh od miam chis
tad o des vmadea od pibliar Othil rit od miam C no quol Rit ZACAR, ZAMRAN oecrimi Q a dah
od o mi ca olz aaiom Bagle pap nor id lugam lonshi od vmplif vgegi Bigliad.


Bazmelo i ta pi ripson oln Na za vabh ox casarmg vran Chis vgeg dsa bramig bal to ha goho i ad
solamian trian ta lol cis A ba i uo nin od a zi agi er rior Ir gil chis da ds pa a ox bufd Caosgo ds
chis odi puran teloah cacrg isalman loncho od Vouina carbaf Niiso Bagle auauaga gohon Niiso
bagle momao siaion od mabza Iad o i as mo mar poilp Niis ZAMRAN ci a o fi caosgo od bliors od
corsi ta a bra mig.


Mica oli bransg prgel napta ialpor ds brin efafafe P vonpho o l a ni od obza Sobca v pa ah chis
tatan od tra nan balye a lar lusda so boln od chis hol q C no quo di cial v nal aldon mom caosgo ta
las ollor gnay limlal Amma chiis Sobca madrid z chis ooanoan chiis auiny dril pi caosgin od od
butmoni parm zum vi C nila Daziz e thamz a-childao od mirc ozol chis pi di a i Collal Vl ci nin a
sobam v cim Bagle Iab baltoh chirlan par Niiso od ip ofafafe Bagle acosasb icorsca unig blior.


Coraxo chis cormp od blans Liucal aziazor paeb soba lilonon chis virq op eophan od salbrox
cynixir faboan U nal chis Coust ds saox co casg ol oanio yor eors vohim gizyax od math cocasg
plo si molui ds pa ge ip larag om droln matorb cocasb emna L patralx yolci math nomig momons
olora gnay angelard Ohio ohio ohio ohio ohio ohio noib ohio caosgon Bagle madrid i zirop chiso
drilpa Niiso crip ip nidali.


Ox i ay al holdo od zirom O Coraxo ds zddar ra asy od vab zir comliax od ba hal Niiso salman
teloch Casar man holq od ti ta z-chis soba cormf i ga Niisa Bagle abramg noncp ZACARe ca od
ZAMRAN odo cicle qaa Zorge lap zirdo noco Mad Hoath Iaida.


Nonci dsonf Babage od chis ob hubaio tibibp allar atraah od ef drix fafen Mian ar E nay ovof soba
do o a in aai i VONPH ZACAR gohus od ZAMRAM odo cicle Qaa Zorge, lap zirdo noco MAD
Hoath Iaida.


Napeai Babgen ds brin vx ooaona lring vonph doalim eolis ollog orsba ds chis affa Micma isro
MAD od Lonshitox ds ivmd aai GROSB ZACAR od ZAMRAN, odo cicle Qaa, zorge, lap zirdo
noco MAD Hoath Iaida.


Noromi bagie pasbs oiad ds trint mirc ol thil dods tolham caosgo Ho min ds brin oroch Quar
Micma bial oiad a is ro tox dsi vm aai Baltim ZACAR od ZAMRAN odo cicle Qaa, zorge, lap
zirdo noco MAD, hoath Iaida.


Ils tabaan li al prt casarman Vpahi chis darg dso ado caosgi orscor ds omax nonasci Baeouib od
emetgis iaiadix ZACAR od ZAMRAN, odo cicle Qaa, zorge, lap zirdo noco MAD, hoath Iaida.


Ils viuialprt salman blat ds acro odzi busd od bliorax balit dsin-si caosg lusdan Emod dsom od tliob
drilpa geh uls MAD zilodarp ZACAR od ZAMRAN odo cicle Qaa, zorge, lap zirdo noco
MAD, hoath Iaida.


Ils do alprt soba vpa ah chis manba zixlay dodshi od brint Taxs hubaro tas tax ylsi, so bai ad I von
po vnph Aldon dax il od toatar ZACAR od ZAMRAN odo cicle Qaa zorge lap zirdo Noco MAD
hoath Iaida.


Ils Micail-z olprit ial prg Bliors ds odo Cusdir oiad o uo ars caosgo Ca sar mg La iad eran brints
cafafam ds iumd a q lo a do hi MOZ od ma of fas Bolp comobliort pambt ZACAR od ZAMRAN
odo cicle Qaa zorge lap zirdo Noco MAD, hoath Iaida.



Madriax ds praf ZAX
chis Micaolz saanir caosgo od fisis bal zizras Iaida
nonca gohulim
Micma adoian MAD I a od Bliorb
sa ba ooaona chis Luciftias peripsol
ds abraassa noncf netaa ib caosgi
od tilb adphaht dam ploz
tooat noncf gmi calzoma
L rasd tofglo marb yarry I DOI GO
od tor zulp ia o daf gohol caosga ta ba ord saanir
od christeos yr poil ti ob l Bus dir tilb noaln pa id orsba od dodrmni zylna
El zap tilb parm gi pe rip sax
od ta qurlst bo o a pi S L nib m ov cho symp
od Christeos Ag tol torn mirc q ti ob l Lel
Tom paombd dilzmo aspian
Od christeos Ag L tor torn parach a symp
Cord ziz
dod pal od fifalz L s mnad od fargt bams omaoas Conisbra od auauox tonug
Ors cat bl noasmi tab ges Leuith mong vnchi omp tilb ors
Bagle
Mo o o ah ol cord ziz
L ca pi ma o ix o maxip
od ca co casb gsaa
Baglen pi i tianta a ba ba lond od faorgt teloc vo v im
Ma dri iax tirzu o adriax oro cha aboapri Tabaori priaz ar ta bas A dr pan cor sta dobix
Yol cam pri a zi ar coazior Od quasb q ting
Ripir pa a oxt sa ga cor
vm l od prd zar ca crg A oi ve a e cormpt
TORZV ZACAR od ZAMRAN aspt sibsi but mona
ds surzas tia baltan
ODO cicle Qaa
Od Ozama plapli Iad na mad.


LEXARPH COMANAN TABITOM

Will you cross the abyss?
Pictures (click to insert)
5ahidingiamwithranttomatowtf
bsflagIdol1hfbumpyodayeahsure
banana2burnitafros226rockonredface
pigchefabductwhateverpeacecool2tounge
 | Next Page >>





GLP